Języki obce dla dorosłych

Nasza szkoła językowa posiada również ofertę skierowaną dla dorosłych uczniów, którzy w chcą w produktywny sposób spędzić swój wolny czasucząc się tylko dla własnych potrzeb, czy też ucząc się do egzaminów miedzynarodowych. Posiadajac certyfikat w wielu przypadkach zyskujesz przewagę w procesie rekrutacji do pracy, na studia, zarówno w Polsce, jak i za granicą Małe grupy słuchaczy, popołudniowe godziny nauczania i efektywne metody to zalety, które cechują nasza szkołę.W naszej metodyce nauczania szczególna uwagę zwracamy na aktywny sposób prowadzenia zajęć, nasze ćwiczenia aktywizują komunikację. Korzystamy z prezentacji multimedialnych, internetu, filmów, gier, zajęć z native speakerem, itp. tak by jak najszybciej przełamać bariery w komunikacji.

Certyfikaty dostępne w naszej szkole: Cambridge ESOL

Certyfikaty Cambridge ESOL oferowane w pięciu poziomach zaawansowania, to jedne z najpopularniejszych kwalifikacji językowych na świecie.

CPE – Certificate of Proficiency in English

Wymaga najwyższej znajomości języka angielskiego. Honorowany jest przez wiele uczelni wyższych na świecie. CPE uznawany jest przez wielu pracodawców.

CAE- Certificate in Advanced English

Warunkiem by zdać egzamin CAE, jest posiadanie bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Egzamin ten przeznaczony jest dla osób, ktore chcą rozpocząć pracę lub studia za granicą.

FCE – first Certificate in English

Najbardziej popularny egzamin w kraju i za granica. Na poziomie średnio zaawansowanym sprawdza umiejetność posługiwania się językiem angielskim w życiu codziennym, i na potrzeby edukacji. Zaleca sie ok. 500-600 godzin nauki przed przystąpieniem do egzaminu.

Oprócz wymienionych powyżej certyfikatów istnieje mozliwość zdawania innego, wybranego przez kursanta certyfikatu bądź egzaminu. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z sekretariatem naszej szkoły.

Językowe Centrum Edukacji

ul. Olszowa 3 (obok Gamy Dom i Ogród), Sokołów Podlaski
Dyrektor:
Iwona Godlewska
tel. 508 346 035
Sekretariat:
Czynny od pon. do pt., w godzinach: 12.30 – 19.00
tel. 733 983 751
e-mail: centrumsokolow@wp.pl