Języki obce dla firm

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, dla których mamy przygotowaną specjalna ofertę. Organizujemy kursy w dogodnych dla Państwa terminach. Program nauczania jest zorganizowany tak, by służył poprawie tych obszarów języka, które wymagają obowiązki w firmie. Niezwykle efektywne są zwłaszcza zajęcia z native speakerem. Oprócz oczywistych zalet płynących z nauki języka, nasze kursy są świetnym narzędziem integrującym grupę poprzez wspólną naukę.

Certyfikaty dostępne w naszej szkole:

IELTS – International English Language Testing System

IELTS – jest międzynarodowym testem oceniającym znajomość jezyka angielskiego dla osob, które chcą uczyc się pracować w krajach, gdzie język ten jest językiem komunikacji. IELTS jest uznawany przez instytucje edukacyjne, rządowe i zawodowe na całym świecie. Jest uznawany przez polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej (powyżej6 punktów) jako udokumentowanie kwalifikacji językowych pilotow wycieczek czy przewodników turystycznych. Jest także uznawany przez polską Służbę Cywilną (powyżej 6 punktów) jako potwierdzenie kwalifikacji językowych pracowników.

ILEC- International Legal English Certificate; TOLES – Test of Legal English Skills

Egzaminy ILEC i TOLES oceniają znajomość prawniczego języka angielskiego; pisanie oficjalnych listów oraz komunikację elektroniczą, tworzenie dokumentow prawnych, posługiwanie sie językiem negocjacji i językiem prawniczym stosowanym na rynku zawodowym.

ICFE – International Certificate in Financial English

ICFE to egzamin oceniający język angielski specjalistów z dziedziny finansów i rachunkowości, przeznaczony głównie dla studentow oraz profesjonalistów pracujących w tych dziedzinach.

BEC – Business English Certificate

BEC jest uznawany przez najwieksze firmy na całym świecie. Doskonały dla wszystkich tych, którzy posługują się jezykiem angielskim w pracy biurowej oraz w kontaktach międzynarodowych. Dostępny na trzech poziomach zaawansowania: BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher.

Oprócz powyższych egzaminów, istnieje szeroka gama testow dla firm, które przeprowadzamy w naszej szkole. Więcej informacji otrzymają Państwo w sekretariacie.

Językowe Centrum Edukacji

ul. Olszowa 3 (obok Gamy Dom i Ogród), Sokołów Podlaski
Dyrektor:
Iwona Godlewska
tel. 508 346 035
Sekretariat:
Czynny od pon. do pt., w godzinach: 12.30 – 19.00
tel. 733 983 751
e-mail: centrumsokolow@wp.pl