Kursy rysunku, architektury, fotografii

W swojej ofercie posiadamy również kurs architektury wraz z historią sztuki a także kurs fotograficzny.

Kurs architektury kierowany jest przede wszystkim do uczniów, którzy interesują się i chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu malarstwa, architektury czy rzeźby. Zajęcia są skierowane do osób chcących zdawać egzamin maturalny z historii sztuki, jak i dla tych, którzy planują kształcić się na uczelniach wyższych związanych z malarstwem i architekturą.

Nasz kurs może również zainteresować osoby, które pasjonują się sztuką i pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dziejów kultury od prehistorii aż do czasów najnowszych, a także chcą spędzić czas wolny uzupełniając i powiększając swój warsztat malarski. W ramach zajęć na naszym kursie gwarantujemy pełną opiekę nauczyciela, interesujące rekwizyty i przybory, zajęcia w plenerze, a także wiele wiele innych.

Kurs fotografii przeznaczony jest dla miłośników fotografii, którzy są zainteresowani powyższą tematyką, chcą poszerzyć swoje zainteresowania, a jednocześnie myślą o wyborze swojej dalszej drogi kształcenia w tym kierunku. Na zajęciach realizowane będą zagadnienia z podstaw fotografii, profesjonalnej obsługi aparatu, kompozycji obrazu, kadrowania, umiejętności wyszukiwania ciekawych ujęć, pracy w każdych warunkach atmosferycznych, a także wiele wiele innych zagadnień.

Językowe Centrum Edukacji

ul. Olszowa 3 (obok Gamy Dom i Ogród), Sokołów Podlaski
Dyrektor:
Iwona Godlewska
tel. 508 346 035
Sekretariat:
Czynny od pon. do pt., w godzinach: 12.30 – 19.00
tel. 733 983 751
e-mail: centrumsokolow@wp.pl